רופא שיניים

מבקרים אצל רופא שיניים

חששות מפני טיפולי שיניים הם דבר טבעי לחלוטין. אם אתם מוצאים את עצמכם דוחים טיפולי שיניים בגלל פחד – הגיע הזמן שתדעו שרפואת השיניים התקדמה בצורה משמעותית בשנים האחרונות. טכניקות טיפול חדישות מאפשרות ביצוע טיפולים מורכבים ופשוטים ללא כאב. הרופאים נעזרים בחומרי הרדמה חדישים שמבטיחים שלא תרגישו את תחושת הכאב כלל. כמו כן, הטיפולים הפכו מהירים יותר.

עדיין חוששים? ככל שתדעו יותר על טיפולי שיניים כך תצליחו להיות רגועים יותר. אנחנו נציג כאן תשובות לשאלות נפוצות בתחום.

מתי כדאי לגשת אל רופא שיניים?

בדיקה של רופא שיניים מומלצת אחת לחצי שנה לטובת איתור מוקדם של נזקי עששת. אם נצליח לאתר את החורים הקטנים בשיניים ולטפל בהם מיד נמנע ברוב המקרים את הצורך בטיפול שורש יקר וכואב. ניגש אל רופא שיניים מיד במקרים של כאב שיניים, סימנים למחלת חניכיים וחבלה בשן. ילדים זקוקים גם כן לבדיקת ביקורת אצל רופא שיניים אחת לחצי שנה. איתור מוקדם של בעיות שיניים חוסך הרבה כסף.

מה צריך לעשות בשביל לשמור על שיניים בריאות?

  • להקפיד על צחצוח שיניים יסודי לפחות פעמיים ביום
  • לצמצם צריכת חטיפים, ממתקים שנדבקים לשיניים ומשקאות מתוקים
  • לבצע ניקוי אבנית אצל שיננית אחת לחצי שנה
  • להגיע לבדיקת מעקב אצל רופא שיניים

רופא שיניים

האם טיפולי שיניים כואבים?

רופאי השיניים יודעים היום כיצד להשתמש בחומרי הרדמה חדישים לשיכוך מלא של הכאב. אם בעבר המטופל חש בכאב קל במהלך הטיפול, כיום מטופלים אינם מרגישים כל כאב גם כאשר מדובר בטיפולים מורכבים כמו שתלים או טיפול שורש. לאחר הטיפול נדרשת תקופת החלמה במהלכה אפשר להשתמש במשככי כאבים לפי צורך.

מדוע נוצרים חורים בשיניים?

עששת היא המחלה הנפוצה ביותר בעולם. חיידקי העששת תוקפים את מעטפת המגן של השן במטרה לחדור פנימה ולהתרבות. חור בשן הוא למעשה סדק במעטפת החיצונית דרכו חיידקי העששת חודרים פנימה ובאופן הדרגתי ועקבי מחמירים את הנזק שנגרם לשן. אם נמהר לזהות את החור בשן ולטפל בבעיה נמנע נזק חמור יותר לשיניים ולחניכיים.

איך פותרים מצב של מחסור בשיניים?

רופא שיניים מומחה שיקום הפה מרכיב בעבור כל מטופל תכנית טיפול אישית שכוללת שתלים, כתרים, גשרים ותותבות. רפואת השיניים התקדמה באופן משמעותי עד כי ניתן היום להעניק לכל מטופל חיוך מלא שיניים. חוסר של שן בודדת נתפור עם השתלת שיניים. מקרים בהם חסרות כמה שיניים מטופלים בהתקנת גשר.

מדוע חשוב לבחור רופא שיניים מקצועי?

תחילה עליכם לוודא שבחרתם רופא שיניים עם התמחות שתואמת את סוג הטיפול שאתם צריכים. מרפאות השיניים המובילות מקפידות להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר והדבר ניכר בתוצאות. עבודה מדויקת של הרופא וטכנאי השיניים מבטיחה שיקום של הפה תוך שמירה על מראה טבעי. עם רופא שיניים מקצועי הטיפולים כואבים הרבה פחות ועמידים הרבה יותר.

לייעוץ / מידע אנא השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם :

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה