כתרי זירקוניה

עושים כתרי זירקוניה

אם שן נשברת או מאבדת כמות משמעותית של אבן שן בעקבות נזקי עששת או חבלה – נדרש כתר לטובת שיקום הפה. כתרי זירקוניה מעניקים מראה טבעי של שן בריאה. הכתר מצפה את השן ומחזיר לה את היכולת לתפקד כשן בריאה לכל דבר. על מנת להתקין כתר יש צורך בהשחזה של שארית השן הטבעית והכנת כתר במעבדת שיניים. טכנאי שיניים מייצרים בעבור כל מטופל כתר שתואם את מידות הפה ואת הצבע של אבן השן. המטרה הסופית היא שן אסתטית, בריאה וחזקה.

מהם כתרי זירקוניה?

זירקוניה היא חומר דמוי יהלום שידוע כאסתטי וחזק. כתרי זירקוניה אינם כוללים את השכבה המתכתית שאנחנו מכירים מכתרים רגילים. הסרת המתכת מהכתר אינה גורעת מעמידותו. כתר זירקוניה נחשב לאלטרנטיבה אסתטית ועמידה במיוחד. שן עם כתר זירקוניה שומרת על מראה טבעי בכל תאורה. החיסרון היחיד של כתרי הזירקוניה הוא מחירם הגבוה בהשוואה לכתר רגיל. תהליך ייצור של כתר זירקוניה מלווה בבלאי רב של חומר והמחיר נקבע בהתאם. כתרי זירקוניה מומלצים בעבור שיניים קדמיות ובמקרים בהם יש צורך בפתרון האסתטי ביותר.

כתרי זירקוניה

כתר קלאסי עשוי חרסינה ומתכת

רופאי השיניים התקינו במשך שנים רבות כתרים עשויים שכבת חרסינה מאוחה למתכת. גם היום השימוש בכתרים אלו נפוץ. הכיפה שמותקנת על השן ומשחזרת את המראה הטבעי שלה עשויה סגסוגת של מתכת בציפוי חרסינה. החיסרון של הכתר הקלאסי הוא בעיקר אסתטי היום ועם השנים ציפוי החרסינה נשחק והצבע הכהה של המתכת נחשף. שימוש בכתרים אלו מומלץ בעיקר בעבור שיניים פנימיות. נציין שכתרים אלו נחשבים זולים יותר בהשוואה לכתרי זירקוניה.

מדוע חשוב להשקיע בכתר אסתטי?

המראה של השיניים הקדמיות משפיע על המראה של החיוך שלנו. שיניים יפות מחזקות את תחושת הביטחון העצמי שלנו בתחום הרומנטי, החברתי והמקצועי. אם יש אצלכם שיניים קדמיות עקומות, שבורות או חומות – זה הזמן לטפל בבעיה! כתרים עשויים מתכת בשיניים קדמיות משחירים עם השנים והופכים למפגע אסתטי. חיוך לבן ובריא יפתח בעבורכם דלתות. כתרי זירקוניה הם ההמלצה של רופאי השיניים בעבור שיניים קדמיות.

מה ההבדל בין כתר זירקוניה לבין כתר רגיל?

אם חשוב לכם לבחור בכתר שאינו כולל מתכת ואינו משחיר – כתרי זירקוניה הם מה שאתם מחפשים. התקנת הכתר מתבצעת מסיבות אסתטיות ורפואיות לכיסוי ושחזור של שן פגומה. חשוב לציין שלא בכל מקרה של מחסור באבן שן או סדק בשן יש צורך בכתר. רופאי השיניים יודעים להציע היום מגוון טיפולים לשיקום הפה. שימוש בציוד סריקה תלת ממדי ובתוכנות מחשב מאפשר ייצור מדויק של כתר שמדמה שן טבעית. כתר זירקוניה נחשב לעמיד בפני סדקים וכתמים, אינו פוגע בשיניים הסמוכות ולא משחיר עם הזמן. אם התקציב מאפשר לכם לבחור בטוב ביותר – תבחרו בכתר זירקוניה ללא היסוס.

לייעוץ / מידע אנא השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם :

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה