הלבנת שיניים

עושים הלבנת שיניים

חיוך מלא בשיניים בריאות, לבנות ובוהקות משאיר רושם ראשוני נהדר. הלבנת שיניים מצליחה לחזק את תחושת הביטחון העצמי ומביאה כך להצלחות בתחום הרומנטי, העסקי, הקריירה ועוד. אם תמיד התביישתם בשיניים שלכם ונמנעתם מחיוכים – הלבנת שיניים פותרת בעבורכם את הבעיה. רפואת השיניים המודרנית שמה דגש על אסתטיקה ומציעה מגוון טיפולים שנועדו בראש ובראשונה לשיפור המראה החיצוני של השן. רופא שיניים שמתמחה בתחום יידע כיצד להעניק לכל מטופל חיוך לבן, בוהק ובריא.

מה הסוד לשיניים לבנות ובוהקות?

הלבנת שיניים היא למעשה הליך של הבהרת שיניים. הגוון הסופי שיתקבל מושפע מהגוון הטבעי הנוכחי שלך השן. אותם כוכבי טלוויזיה שמתהדרים בשיניים לבנות ובוהקות משתמשים לעתים בציפוי חרסינה ולא רק בהלבנה. הסבירו לרופא השיניים שלכם מה בדיוק אתם מצפים להשיג ותקבלו בהתאם המלצה על הטיפול המתאים.

מדוע שיניים מצהיבות עם הזמן?

החלק הפנימי של השן עשוי מחומר צהבהב (דנטין) בעוד הציפוי החיצוני של השן (אמייל) הוא שקוף. עם השנים, שכבת האמייל נשחקת והדנטין הצהבהב נחשף. גורמים נוספים להצהבה של השיניים הם שתייה משקאות שמכילים פיגמנט כהה, עישון סיגריות, מוצרי מזון חומציים. בכדי להגן על הצבע הטבעי של השן או על תוצאות של הלבנת שיניים נמליץ לשתות משקאות כמו קולה, קפה ותא בעזרת קשית. צחצוח של השיניים מיד לאחר השתייה יצמצם גם כן את הנזק.

הלבנת שיניים

איך מלבינים שיניים?

תכשירי הלבנת שיניים שנמכרים ברשתות פארם אינם משיגים תוצאות טובות ובחלקם אף גורמים לנזק. על מנת לבצע טיפולי הלבנת שיניים יש לגשת אל מרפאת שיניים בעלת ניסיון בתחום שמבצעת טיפולי הלבנה במספר שיטות. הטיפול מתבצע באמצעות ג'ל הבהרה שהרופא מכניס אל תוך סד. המטופל מתבקש להרכיב את הסד למשך מספר שעות בכל יום (אפשר במהלך הלילה). הטיפול כולו מתבצע תחת פיקוח של רופא שיניים בעל ניסיון בתחום.

טכניקה נוספת של הלבנת שיניים היא שימוש במכשירי לייזר או קרני אור. מכשיר הלייזר מחמם את האזור ומזרז כך את הפעילות של חומר ההבהרה. במהלך הטיפול יש להגן עם כיסויים מתאימים על אזור החניכיים. טיפולי הבהרת שיניים בלייזר חשוב לבצע רק במרפאה שמתמחה בתחום.

מה חשוב לדעת לקראת הלבנת שיניים?

  • שימוש מופרז בכמות גדולה של תכשיר הלבנה אינו מזרז את התהליך אלא גורם לרגישות יתר בשיניים. הקפידו על הנחיות הרופא והמתינו בסבלנות להשלמת הטיפול בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.
  • חומרי הלבנת שיניים אינם משנים צבע של כתרים וסתימות. אם יש לכם כתר בשן קדמית ייתכן ויהיה צורך בהחלפתו בהתאם להתקדמות הטיפול.
  • חומר ההלבנה עשוי לגרום לרגישות באזורים בהם קיימים חורים או סדקים. על כן, יש להקדים לטיפול ההלבנה תיקון מלא של כל השיניים.
  • יש צורך בטיפול הלבנה חוזר אחת לתקופה בהתאם לתהליכי השחיקה של שכבת האמייל.

לייעוץ / מידע אנא השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם :

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה